Gyakorlati képzés helyszínei

• Jósa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft. Nyíregyháza, Szent I. u. 68.
  • Népjóléti és Szociális Alapszolgáltatási Központ Idősek Otthona Csenger, Ady u. 20.
  • Szociális Gondozási Központ Nyíregyháza, Vécsey köz 2.
  • Városi Szociális Szolgálat Fehérgyarmat, Tömöttvári u. 29-31.
  • Sóstói Szivárvány Idősek Otthona Nyíregyháza, Tölgyes u. 11.
  • Méliusz Juhász Péter Református Idősek Otthona Debrecen, Nagyerdei krt. 64.
  • Joób Olivér Gondozó- és Rehabilitációs Szeretetintézmény Nyíregyháza, Kassa köz 3.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Miskolc, Szentpéteri kapu 76.
  • Sántha Kálmán Szakkórháza Nonprofit Kft. Nagykálló, Szabadság tér 13.
  • Semmelweis Kórház Betegszolgálati Csoport Miskolc, Csabai kapu 9-11.
  • Szociális Szolgáltató Központ Nyírtelek, Puskin u. 2-4.
  • Őszi Napsugár Otthon Miskolc, Szentpéteri kapu 101.
  • Mátészalkai Idősekért Közalapítvány Idősek Kertje Bentlakásos Otthona Mátészalka, Móricz Zs. u. 73.
  • Férfiak Mentálhigiénés Otthona Miskolc, Mésztelep u. 1.
  • Kistérségi Szociális és Pedagógiai Központ Nyírbátor, Édesanyák útja 3.
  • Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Szervezete Hajléktalanokat Gondozó Háza Miskolc, Sarolta u. 18.
  • Felső-Szabolcsi Kórház Kisvárda, Árpád u. 26. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Pszichiátriai Otthona Hejőbába, Széchenyi u. 94.
  • Gondozási Központ Rakamaz, Szent I. u. 148.
  • Egyesített Szociális Intézmény Sátoraljaújhely, Köveshegy u. 20.
  • Idősek Gondozó Háza Gávavencsellő, Toldi u. 43.
  • Máltai Szeretetszolgálat Idősek Otthona Miskolc, Árpád u. 126/a
  • Idősek Otthona Máriapócs, Kossuth u. 32-44.
  • Ápoló - Gondozó Otthon Tokaj, Bethlen G. u. 36.
  • Szociális és Gondozási Központ Balkány, Benedek u. 5.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Idősek Otthona Szerencs, Bekecsi u. 10.
  • Gondozási Központ Pócspetri, Pócsi u. 13.
  • Idősek Ápoló - Gondozó Otthona és Módszertani Intézménye Encs, Ady E. u. 1.
  • Városi Szociális Központ Baktalórántháza, Zrínyi u. 1/b
  • Gondozási Központ Sárospatak, Comenius u. 33.
  • Humán Szolgáltató Központ Vásárosnamény, Bartók B. u. 20/a.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Ápoló - Gondozó Otthona Győrtelek, Kossuth u. 141.
  • DMJV Idősek Háza Debrecen, Pallagi u. 9.

Frissítés dátuma: 2017.11.04.